Bonusy Sporty Jackpot Kasyno

Przegląd ofert bonusowych 22Bet: Przydatne informacje o promocjach

22Bet jest pełen ambicji i stale tworzy najlepsze bonusy i promocje, aby Twoje zakłady i hazard były bardziej ekscytujące. Premie i liczba akcji są bardzo hojne. Zarówno nowicjusze, jak i zwykli gracze mogą osiągać dodatkowe zyski. Zobaczmy, co oferuje w asortymencie dla swoich klientów.

22Bet hojny Bonus powitalny

Bonus powitalny dla nowych graczy jest na bieżąco. Możesz go dostać tylko raz. Siedem dni są przewidziane dla obrotu bonus i depozyt pierwszej wpłaty. Nie przegap takiej fajnej oferty podczas rejestracji, uzyskaj bezcenne wrażenia w grach!

Bonus 22Bet Stawka dla graczy sportowych

Bonus powitalny to 100% bonus za maksymalną kwotę 122 EUR + 22 punktów na zakłady.
Jak z niego korzystać:

Bonus rejestracyjny 22Bet dla graczy w kasynie

Jeśli jesteś bardziej do gier w kasynie, ta oferta powitalna jest właśnie dla Ciebie. Możesz otrzymać do 300 EUR + 22 punktów za pierwszą wpłatę, która będzie taka sama jak prawdziwe pieniądze zapisane na Twoim koncie. Oto kilka zasad:

Wymagania dotyczące uzyskania premii w kasynie są bardzo wysokie, w porównaniu do innych kasyn online.

Rejestracja

Cotygodniowe premie dla wszystkich graczy

Oprócz bonusu powitalnego, firma oferuje inne promocje zarówno dla nowych, jak i obecnych graczy. Tutaj możesz zobaczyć najnowsze oferty z unikalnymi kodami bonusowymi, aby zmaksymalizować swoje wygrane.

Otrzymuj premię za ponowne uruchomienie w piątki

22Bet ma piątkowy bonus reboot, który można otrzymać przy dokonywaniu wpłaty w piątek. Bonus jest równy 100% kwoty do 100 EUR przy uzupełnieniu w piątek. Bonus musi zostać postawiony 3 razy na zakłady skumulowane. Każdy zakład musi mieć co najmniej 3 możliwości wyboru, a kursy w tych zakładach muszą wynosić 1,40 lub więcej. Podaje się to tylko 24 godziny. W przeciwnym razie okres ważności bonusu zostanie zresetowany.

Korzystanie z serii zakładów bonusowych

Jeśli zaczniesz przegrywać, nie martw się. Bukmacher pomoże w tym. Zespół przygotował trzy rodzaje bonusów na serię 20 przegranych zakładów:

Ciesz się darmowymi obrotami każdego dnia

Od poniedziałku do niedzieli oferuje swoim klientom tygodniowe bonusy przez pewien czas:

  1. Poniedziałek: otrzymuj 25 darmowych obrotów w każdy poniedziałek od 3 do 7 rano. GMT. Musisz dokonać zakładów w wysokości 70 EUR.
  2. Wtorek: Zbiera 200 USD w wygranych w codziennej grze od 6 rano do 10 rano GMT za darmo 30 spinów każdy wtorek.
  3. Środa: Za 200 zakręceń na mecz w każdą środę od 9:00 do 13:00 GMT otrzymujesz 40 darmowych obrotów.
  4. Czwartek: Gdy stawka całkowita wynosi co najmniej 150 EUR w dzisiejszym meczu, otrzymasz 40 darmowych zakręceń. Oferta jest ważna od 12:00 do 16:00. GMT.
  5. Piątek: W każdy piątek od godz. 12.00 do 16.00 GMT 40 darmowych obrotów czeka na Ciebie po zgromadzeniu minimum 300 EUR za mecz w ciągu dnia.
  6. Sobota: Po prostu popełnij 200 zakręceń w dzisiejszej grze, aby otrzymać 50 darmowych obrotów w każdą sobotę od 16:00 do 20:00. GMT.
  7. Niedziela: Aby zarobić 75 darmowych obrotów tego samego dnia, musisz osiągnąć całkowitą wygraną w wysokości ponad 600 EUR za mecz w ciągu dnia. GMT.

Najmilszą częścią wniosku jest to, że nie ma potrzeby, aby postawić na wygraną sam.

Rejestracja

Świętuj swoje urodziny z 22Bet

Platforma 22Bet lubi przygotowywać prezenty dla swoich klientów w dniu urodzin, wysyłając im 500 punktów bonusowych. Gracze urodzinowe nie muszą kontaktować się z pomocą techniczną, aby otrzymać bonus. Punkty są przyznawane automatycznie w dniu urodzin klienta platformy. Można je wymienić na wszelkie doskonałe produkty dla fanów w sklepie.

Limity premiowe

22Bet wyznacza maksymalny limit premii i to jeden z powodów, dla których gracze otrzymują czasami mniejszą premię niż oczekiwano. Na przykład, premia od pierwszego depozytu jest równa 100% depozytu, jeśli był on od 100 EUR. W ten sposób, przy zakładzie 150 EUR, otrzymasz bonus w wysokości 100 EUR.

Regulamin promocji

Każdy rodzaj premii ma swoje własne warunki. Bonus i wszystkie wygrane zostaną anulowane, jeśli zasady nie zostaną w pełni spełnione. Zachęcamy wszystkich graczy do zapoznania się z zasadami przed otrzymaniem jakiegokolwiek bonusu. Oto kilka zaleceń dla przyszłych graczy:

Rejestracja

Сzęsto zadawane pytania